Jump to content

Malays reefers!!!

LiOnZ
 Share

Recommended Posts

• Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

• SRC Member

LORONG HAJI TAIB....!!!!!! tu bukan jauh sikit....tu dah terlampau jauh.....nak mampus....?????

Hai....kenapalah time dulu members aku semua tak buat bachelor parti aku kat L12.....

HA....Yus...kalau mahu....kita boleh uruskan......darah manis punya soal bolah tolak tepi....bukan dia boleh rasa.... :evil::evil::evil::nuke:

:yeah: slamat tahun baru 2005 utk sume geng melayu pat sini...

azam tahun 2005....

1) nak upgrade tank to 4x2x2.5.......

2) nak tukar kreta baru.........dah bingit dgn kreta aku skarang nie...

3) maybe nak anak yg kedua.....tapi nak kena slowtalk dgn MEM BESAR dulu...

4) nak kurangkan hisap rokok...tiap tiap thn ader azam ni...tapi tak berubah!!!! hehehehehhehehehhehehe

so geng melayu lain....lu org plak amacam?????? AZAM 2005....

:eyeblur::eyeblur::eyeblur::eyeblur:

HAPPY NEW YEAR!!!!! untuK reffer melayu kat sini :lol:

azam aku tahun ni plak aper erKkk?

1)aku plak nak tukar tank besar tapi mak aku tak kasi..dia cakap semak jer!! :cry2:

2)kalau tahun ni duit cukup naik pelamin :yeah: muahahahhaa...

3) nak beli moto lagi sebiji ...moto kecik jerr

4/ harap tahun ni dapat belajar banyak menda pasal marine.. :bow: nak mintak banyak pertolongan yg lain :look:

bro Archilles bila mau gather-gather :lol:

ni lah masa2 aku asyik tersedak2 je. :sick:

sana-sini org sebut nama aku.yelah nama aku kan azam...orang sibok nak azam baru,aku ni maintain je.azam lama jugak tak tukar2.

tapi serious tahun ni azam aku nak quit rokok.dulu 1 hari 20 btg easy2 lah.skarang 3,4 batg max.jadi lain kali kalau jumpa aku ke jgn offer rokok tau....tapi kalau aku mintak jgn lah lokek2. B)

• SRC Member
HAPPY NEW YEAR!!!!! untuK reffer melayu kat sini :lol:

azam aku tahun ni plak aper erKkk?

1)aku plak nak tukar tank besar tapi mak aku tak kasi..dia cakap semak jer!! :cry2:

2)kalau tahun ni duit cukup naik pelamin :yeah: muahahahhaa...

3) nak beli moto lagi sebiji ...moto kecik jerr

4/ harap tahun ni dapat belajar banyak menda pasal marine.. :bow: nak mintak banyak pertolongan yg lain :look:

bro Archilles bila mau gather-gather :lol:

Nak gather nantilah.....aku rasa orang semua this few weeks into the new year semua sibuk sikit....nak habis kan dateline...anak baru masuk sekolah....baru kahwin.......nati guaa announce lah.....

Azam tahun baru ni...hmmmmm

Nak kurang kan rokok...dah fulfill ###### part nak behenti tu ada sikit susah lah....lagi pun aku punya boys nampak pun tak elok lah.....influence tak baik.

Nak tank besar dah daapat....5 kaki beb.....problen dia pun besar jugak....hari khamis tu return pipe diaa bocor....menggelabah sekejap....malam pulak tu....nak call tank maker dia nombor kat office pulak...office dah tutup sooo...kenalal tuggu sampai Jumaat pagi..lepas tu call dia (apek kedai tank tu lah)...dia datang pukul 3.00 petang lepas tu settle free-of-charge....selamat nama bapak aku...

Nak tukar kereta...baru je tukar tahun 2003.....sekarang nak jual pun tengah mahal....nak kena top-up duit banyaak soo...tunggu lah.....

Nak anak yg no 3.....kalau boleh pompuan pulak lah tapi Mem aku tengah ada night-class lah sooo...kena tunngu bulan 6 tahun 2006.....dia habis sekolah baru boleh cakap......

tentang perjumpaan ni....ada sesiapa nak suggest tempat & date.....aku anything punya cuma kalau malam mungkin ada members kita yg susah sikit pasal kerja malam macm Yus & Dainese.......diaorang kerja gali minyak lah.....so time taak tentu

• SRC Member
tentang perjumpaan ni....ada sesiapa nak suggest tempat & date.....aku anything punya cuma kalau malam mungkin ada members kita yg susah sikit pasal kerja malam macm Yus & Dainese.......diaorang kerja gali minyak lah.....so time taak tentu

hahaha yela kat keja takda lobang lain nak gali hahaha

• SRC Member

LiOnZ! kita aje ke reefers melayu kat Tampines?

ooh ya! first time aku ade azam 10 tahun yg lalu------nak jadi kaya! sampai skarang azam aku satu n sama tapi tak sampai hajat.mintak tolong korang semua doa kan aku tahun ni!!! mana lah tau aku kene THE BIG ONE jadi bole lah aku panggil korang semua makan kenduri kat rumah aku.... :lol::P:yeah::evil:

best regard

Lan.

• SRC Member
LiOnZ! kita aje ke reefers melayu kat Tampines?

ooh ya! first time aku ade azam 10 tahun yg lalu------nak jadi kaya! sampai skarang azam aku satu n sama tapi tak sampai hajat.mintak tolong korang semua doa kan aku tahun ni!!! mana lah tau aku kene THE BIG ONE jadi bole lah aku panggil korang semua makan kenduri kat rumah aku.... :lol::P:yeah::evil:

best regard

Lan.

hehehe klau kena spore sweep bli kan la kita sorang 1 6X2X2 + cabinet + sump ehehhe :lol::lol::lol: ....tak luak lagi duit tu hehehe :D:D:D bleh round 1 dunia ahaha

• SRC Member

Nak gather nantilah.....aku rasa orang semua this few weeks into the new year semua sibuk sikit....nak habis kan dateline...anak baru masuk sekolah....baru kahwin.......nati guaa announce lah.....

Azam tahun baru ni...hmmmmm

Nak kurang kan rokok...dah fulfill ###### part nak behenti tu ada sikit susah lah....lagi pun aku punya boys nampak pun tak elok lah.....influence tak baik.

Nak tank besar dah daapat....5 kaki beb.....problen dia pun besar jugak....hari khamis tu return pipe diaa bocor....menggelabah sekejap....malam pulak tu....nak call tank maker dia nombor kat office pulak...office dah tutup sooo...kenalal tuggu sampai Jumaat pagi..lepas tu call dia (apek kedai tank tu lah)...dia datang pukul 3.00 petang lepas tu settle free-of-charge....selamat nama bapak aku...

Nak tukar kereta...baru je tukar tahun 2003.....sekarang nak jual pun tengah mahal....nak kena top-up duit banyaak soo...tunggu lah.....

Nak anak yg no 3.....kalau boleh pompuan pulak lah tapi Mem aku tengah ada night-class lah sooo...kena tunngu bulan 6 tahun 2006.....dia habis sekolah baru boleh cakap......

Eh, kalau nak jumpe, panggil aku sekali tau. :P