Jump to content

Return Of Malay Reefers

Archilles19
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Apa yg lu org merepek nii??? :blink: Teritip besuk gua munkin nak pergi ke east ambik BFG lepas tu munkin gua nak singgah kerumah copperband and gua dengar lu nak angkat L/R kan??? Mlm ni tlg confirm ngan gua....

O.K...Here's e plan for Sunday:-

BFG, Besuk gua akan berangkat kul 10pagi angkat lu lepas tu ke rumah Omar then singgah mana2 LFS sekejap and back to my place before 3 pm. Amcam???

alamak.. lu mau gi rumah omar besok ar... tadi baru jer pergi rumah dia. Kalau tak gua boleh hantar mgcl sekali kat rumah dia.

Member of :
post-1182-0-60431600-1322062247_thumb.jp

UEN: T08SS0098F

MASS in Facebook

Reefing in LED

alamak.. lu mau gi rumah omar besok ar... tadi baru jer pergi rumah dia. Kalau tak gua boleh hantar mgcl sekali kat rumah dia.

Takpa lah nanti lain kali gua pegi rumah lu angkat sendiri sama teritip. ;)

Bukan apa nak jugak tengok SPS yg ramai sangat dalam tank tu..... :)

Takpa lah nanti lain kali gua pegi rumah lu angkat sendiri sama teritip. ;)

Bukan apa nak jugak tengok SPS yg ramai sangat dalam tank tu..... :)

Sps tank kiter tak ramai jer... masih banyak ruang2 kosong. Lampu pun tak cukup. Copperband punya tank lagi seronok tengok.... ;)

Member of :

MASS in Facebook

Reefing in LED

• SRC Member

Lan, tu leopard wrasse amacam? Gua punya flameback dah feeding dah! 1 cube mysid dia bedal. Dalam betta box dia duduk, mungkin minggu depan aku lepaskan dalam tank. Ada duit aku tangkap lagi satu.

Lan, tu leopard wrasse amacam? Gua punya flameback dah feeding dah! 1 cube mysid dia bedal. Dalam betta box dia duduk, mungkin minggu depan aku lepaskan dalam tank. Ada duit aku tangkap lagi satu.

Gua nye leapord alright tapi kena bedal rabak2 ngan lagi satu yg biasa nye....Wah! Semalam gua tersadai kat Paya lebar express way dekat 25 min

siak...traffic jam rabak gila....nak pegi rumah Omar pun kena cancel.

Ikan yg kita beli kat kedai tu memang betul2 sihat beb...lain kali gua nak shopping kat situ lagi pasal harga berpatutan and boleh tawar sama boleh kasi dia feeding lagi....Next gua nak tangkap dia nye super sun coral sama radian wrasse!!!!! :yeah:

• SRC Member

Aku ingat kita blacklist tu kedai yang 1st kita pegi. Tak guna support kalau barang2 dia tak nak jual kat kita. Malas nak jejak kaki kat tu kedai lagi. Tak nak jual sudah, ada lfs lain kat pasir ris. <_<

Aku ingat kita blacklist tu kedai yang 1st kita pegi. Tak guna support kalau barang2 dia tak nak jual kat kita. Malas nak jejak kaki kat tu kedai lagi. Tak nak jual sudah, ada lfs lain kat pasir ris. <_<

Itu kedai punya cara sebijik macam Sim Lim Tower punya salesman beb....Jual ikan macam gangster nye style siol!!! :lol::lol::lol::ph34r:

Kedai yg kita pegi tu betul punya puas hati berbelanja di golden change....Apek pun nampak muka cam ada rezeki sikit.... :upsidedown:

Itu kedai punya cara sebijik macam Sim Lim Tower punya salesman beb....Jual ikan macam gangster nye style siol!!! :lol::lol::lol::ph34r:

Kedai yg kita pegi tu betul punya puas hati berbelanja di golden change....Apek pun nampak muka cam ada rezeki sikit.... :upsidedown:

alo.. kedai2 mana yg korang pegi dan kena pangkah hitam? Kongsi2 sikit lah... :eyeblur:

Member of :

MASS in Facebook

Reefing in LED

alo.. kedai2 mana yg korang pegi dan kena pangkah hitam? Kongsi2 sikit lah... :eyeblur:

Hah....Gua sua P.M lu tu kedai....kadang pun susah nak cakap jugak...Mungkin gua agak hari yg gua sama BFG datang pasal dia org tengah kalah main kuda tak??? Agak pasal tu lah satu2 nye muka macam besar peh musibut agung... :lol::lol:

• SRC Member

.....skin disease lah.....Susah beb, kita dah datang dari jauh, keluar kedai tangan kosong. Pulak ada ikan yang aku dah lama cari. Ok, kita jangan cakap banyak2 nanti kita pulak yang kena. Yang important, bila masuk lorong ikan kat Pasir Ris, aku takkan belok kiri beb. Belok kanan ada lagi 3 kedai. Nak cari duit dah lah susah, bila ada duit macam2 hal pulak.

Sky107line, tadi lu talipon gua ada apa? Asyik lu talipon, gua ada meeting... haizz....

Mana lah gua tau....Sampai 5 setengah petang pun lu masih dalam meeting...Bilang lu nye bozz kalau nak hentak meja pun jangan lah petang2 sangat :look:.... Kan apa cuma nak tau bila gua leh ambik tu MG? Nak buat arrangement sama teritip supaya teman kan gua nanti.... :P Amacam teritip???kali nii jadi gua nye navigator jangan lak lu main tepuk dahi lagik....Navigator punya memory kadang2 cam ada kencing manis je... :whistle