Jump to content

Return Of Malay Reefers

Archilles19
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kena demam selsema! Dapat M.C 2 hari :D Allah taala sajalah panjangkan umur doctor ye. So bila dah dapat 2 hari + Company shut down + Public holiday + my offday = 10 hari. :lol::lol: Sekarang kat rumah tengok tank, makan tidur :snore: bangun gentil.....err gentil guitar daaa!! Malam boleh marathon sewa DVD. :upsidedown: Hai bila lagi nak dapat senang cam ni. Alhamdullilah!!!

MC 2 hari power .....lah

aku sekarang kerja pun tengah low key cause semua orang holiday mood....

besok ada makan makan kat kerja then half day boleh balik..................... lepas tu aku ingat nak go pasir ris jap maybe ada discount ke.....

anything aku keep u orang update...

M.C 2 hari memang power, Yang tak power bila badan rasa macam kena metal halite 400watt campur dengan hidung asyik nak meleleh.

• SRC Member

JURONG!!! Kalau cam tu, kena tunggu hari Rabu lah pasal hari tu aku off dah. Aku keja shift, jaga ekonomi Singapura supaya tak berhenti berdagang. Kat airport 24jam tak tutup, aku pulak keje pagi balik aje, imam kat masjid baru nak bang maghrib. Amacam, boleh tak hari Rabu?

Eh.. Kalau nampak yellow eye kole tang dalam 2.5 inch tolong reserve kan eh. Pasal besuk ma'am pakai kereta balik mesti lambat though so terpaksalah duduk rumah menabe! :cry: Tapi tak mengapalah kerna jodoh pertemuan kita dengan ikan pun adalah ditangan tuhan...... B)

kole tang .. alamak ... sungguh sedih sekali... kole tang kita baru jer kembali ke rahmatullah :cry2: ... AlFathihah ...

Member of :
post-1182-0-60431600-1322062247_thumb.jp

UEN: T08SS0098F

MASS in Facebook

Reefing in LED

Innalillahi wainaillahirajiuun! Takziah kepada rockyboy! Anyway, Tak lah seteruk gua punya chevron yg gua beli kat C/F dengan harga yg penuh promising. Masuk dua minggu dia dah mula kena angin ahmar :cry: .... Tup..tup..tup dengan secara langsung terus dia meninggal dunia. So, Itupasal gua mau cari replacement yg murah sikit untuk makan algae.

As for Bro BFG, No masaalah! You take your time. Asal before coming lu boleh call gua dulu sudah. Kalau tak gua punya maid boleh kasi lu makan sireh dulu sementara tunggu gua balik :lol::upsidedown:

• SRC Member

Halo...!!! lama tak masok nie forum. Archilles, salut u to regenerate nie forum. Since Dec 2004 (Lionz) and now Feb 2007- 2 tawon tapi mcm last week je aku rasa. :D:lol:

Dari coralreef set up trus downgrade to FOWL. Masa terhad lah...lagipon ada lain minatang yg aku plihara. Anyway selamat berjuang buat members2 kat sini tak kiralah apa jenis bentok tank setup yg korang perjuangkan sekarang. Cheersssss!!!!!!!!

;););)

Halo...!!! lama tak masok nie forum. Archilles, salut u to regenerate nie forum. Since  Dec 2004 (Lionz) and now Feb 2007- 2 tawon tapi mcm last week je aku rasa.  :D  :lol:

Dari coralreef set up trus downgrade to FOWL. Masa terhad lah...lagipon ada lain minatang yg aku plihara. Anyway selamat berjuang buat members2 kat sini tak kiralah apa jenis bentok tank setup yg korang perjuangkan sekarang. Cheersssss!!!!!!!!

;)  ;)  ;)

Apa nih masuk sini tak beri salam, kan hari mulia hari nih .... terus 'Halo' jer.... kekekeke :P

Dah lama jugak lu tak masuk ar .... ikang2 lu sihat? Dah berank penak?

Member of :

MASS in Facebook

Reefing in LED

Rocky boy & Leverpool4ever, Btw... If korang nampak any birdnest sps ke staghorn colony ke boleh share tak? Aku wouldn't mind paying half or 1/4 of the price. :thanks:

Aiyah .. gua tak jadi pergi ker paris ris la.... liverpool4ever dah pergi dulu ... Dia kata kat precision marine and jual banyak sps very the murah ... dua puluh ketul sebiji, tapi beasr ... takut jugak nak beli kalau2 specimen dia tak bagus ... kot kot ada banyak flatworm kat dalam.

Sky, lu collect sps jugak? boleh la .. next time kita boleh kongsi frags.

Nama2 korang sebenar apa eh? Liverpool4ever talipon gua cakap ... 'Alo, saya Liverpool4ever la .... macam kelakar siut..

Gua start dulu :

1) Rockyboy - Khairil

Member of :

MASS in Facebook

Reefing in LED

Aiyah .. gua tak jadi pergi ker paris ris la.... liverpool4ever dah pergi dulu ... Dia kata kat precision marine and jual banyak sps very the murah ... dua puluh ketul sebiji, tapi beasr ... takut jugak nak beli kalau2 specimen dia tak bagus ... kot kot ada banyak flatworm kat dalam.

Sky, lu collect sps jugak? boleh la .. next time kita boleh kongsi frags.

Nama2 korang sebenar apa eh? Liverpool4ever talipon gua cakap ... 'Alo, saya Liverpool4ever la .... macam kelakar siut..

Gua start dulu :

1) Rockyboy - Khairil

Actually Gua baru start juga....Ni pun gara2 si barnacle punya influence! :P

1) Rockyboy- Khairil

2) Sky107line- Nama pendek Lan Kalau nama panjang Rozlanor kalau nak senang panggil ( Hansome pun o.k jugak! ) B)

barnacle mmg gitu .. jgn terpengaruh sangat dengan dia tu... nanti dgn kau2 jugak kena jual .... kekekeke ... :eyeblur:

1) Rockyboy- Khairil

2) Sky107line- Nama pendek Lan Kalau nama panjang Rozlanor kalau nak senang panggil ( Hansome pun o.k jugak! )

Wah! Tak lama lagi member kita tu sudah mau taruk satu senjata sulit dalam dia punya sump seh! Ini mesti tak boleh tidur ingatkan tu barang....Really2 Massive Weapon! Amacam barnacle boleh test run kat rumah gua dulu...buat satu minggu pun jadi ah! Gua balanja lu makan epok-epok sardine sekeping....Air beli sendiri :lol::lol::lol:

• SRC Member

Wah! Tak lama lagi member kita tu sudah mau taruk satu senjata sulit dalam dia punya sump seh! Ini mesti tak boleh tidur ingatkan tu barang....Really2 Massive Weapon! Amacam barnacle boleh test run kat rumah gua dulu...buat satu minggu pun jadi ah! Gua balanja lu makan epok-epok sardine sekeping....Air beli sendiri :lol::lol::lol:

tak boleh bilang orang....highly classified...secret..