Jump to content

Return Of Malay Reefers

Archilles19
 Share

Recommended Posts

haha slmt dtg aquarix...hahha selmat hari rayo kepado semuo woooooo wuuuu....

adilfitriii hari bahgia(bernyani)...kk...nk tanyer skit kat bro2 di sini....weipro 2011 atau 2012 yg bgz untok 2 ft tank dan pump yg nk pakai sekali eh....time kasih iek

• Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

• SRC Member
eh aku rasa kita tkar ni thread ke SRC member lounge lagi baik ar....din ape pendapat kau....

anyway selamat hari raya buat smua.... :rolleyes:

Selamat hari raya buat brudders gua semua....kalau ada silap & salah...harap maaf.....

Dah lama tak masok sini....masih hidup ni thread....trima kasih buat semua brudders yg masih menghidupkan thread ni.....

Aku skrg ada sibuk sikit ah....lagik2 ada org sakit hati kat aku kat opis....habis aku nye internet acccount kena tarik balik....jadi skrg aku cuma bleh surf net kat rumah je lah.....tapi aku no hal lah.....gi mampos ngan diorang......tak mati pun....janji bulan2 duit gaji masok sua......

Eeeerrr...brudder Yus...ni thread kalau nak move.....diorang OK tak...??....aku takut nanti jadi kecoh.....baik-baik OK nak cakap Melayu....terus diorang gam....cam kat satu forum....ClubHyundai.....habis thread budak Melayu kita kena gam...camne aku tau...aku pun members kat tu forum....

Ni aku nye members kreta ngah ada plan nak bukak satu forum untuk org Melayu...SEMUA POSTING CAKAP MELAYU......masih dalam perbincangan ah.....kita skrg ngah carik nama untuk forum tu.....kalau bleh kita taknak ada perkataan `MELAYU' lah.....

Korang kalau ada idea nak kasi nama....dipersilakan.....nanti ni forum sua up....lu org bleh jadi members.....

Motif forum ni kita nak buat untuk family...bermakna...binik ke...gepren kau pun bleh jadi members......tak semesti nye yg bawak kreta je......motor pun bleh....naik bas pun bleh.....jalan kaki pun bleh....jogging pun bleh....

BTW......NORAZMAN....mana kau...??....aku dah pm aku peh HP nombor...kau plak yg senyap.....aku nak call kau ...no Hp kau dah tukar plak......

• SRC Member

Selamat hari raya buat brudders gua semua....kalau ada silap & salah...harap maaf.....

Dah lama tak masok sini....masih hidup ni thread....trima kasih buat semua brudders yg masih menghidupkan thread ni.....

Aku skrg ada sibuk sikit ah....lagik2 ada org sakit hati kat aku kat opis....habis aku nye internet acccount kena tarik balik....jadi skrg aku cuma bleh surf net kat rumah je lah.....tapi aku no hal lah.....gi mampos ngan diorang......tak mati pun....janji bulan2 duit gaji masok sua......

Eeeerrr...brudder Yus...ni thread kalau nak move.....diorang OK tak...??....aku takut nanti jadi kecoh.....baik-baik OK nak cakap Melayu....terus diorang gam....cam kat satu forum....ClubHyundai.....habis thread budak Melayu kita kena gam...camne aku tau...aku pun members kat tu forum....

Ni aku nye members kreta ngah ada plan nak bukak satu forum untuk org Melayu...SEMUA POSTING CAKAP MELAYU......masih dalam perbincangan ah.....kita skrg ngah carik nama untuk forum tu.....kalau bleh kita taknak ada perkataan `MELAYU' lah.....

Korang kalau ada idea nak kasi nama....dipersilakan.....nanti ni forum sua up....lu org bleh jadi members.....

Motif forum ni kita nak buat untuk family...bermakna...binik ke...gepren kau pun bleh jadi members......tak semesti nye yg bawak kreta je......motor pun bleh....naik bas pun bleh.....jalan kaki pun bleh....jogging pun bleh....

BTW......NORAZMAN....mana kau...??....aku dah pm aku peh HP nombor...kau plak yg senyap.....aku nak call kau ...no Hp kau dah tukar plak......

kata lounge.....kau try bebual la dgn tauke forum ni....kau kan yg starter ni cakap melayu pnya thread hehehe....lu punya plan forum melayu tu akan aku nampak lagi riuh :idea: hehehehee

• SRC Member
kata lounge.....kau try bebual la dgn tauke forum ni....kau kan yg starter ni cakap melayu pnya thread hehehe....lu punya plan forum melayu tu akan aku nampak lagi riuh  :idea: hehehehee

Dektu angin lah Yus....kang nanti dia banyak songeh pun leceh....

Aku takut nanti dia banyak tanya...aku plak sua naik hot...

aku lepaskan sekor blue ring octopus kat muka dia.....

tapi takpe....kita buat cam biasa kat sini dulu....

bila tu forum sua up & running......

baru bleh `GO' lah.....

for the time being...ada satu forum melayu yg baru jugak....

kat ni forum aku moderator.....tapi kat sini ngah ada hal administrasi...

ngah kecoh sikit......tapi kalau korang nak join pun ...bleh jugak.....

Ni forum penah kluar kat TV...time TGIF.....muka aku ada lah...heheh...

diorang interview aku.....

kalau korang nak join...bleh lah pegi....& register....

MR Lavita

• SRC Member
BTW....kau ni Yus...semenjak dah kawin ni....

malam-malam...banyak kau peh free time nak loggin eh....

Kalau tak...asik merayap je....

Kaki kena rantai ke....??...hehehehhehehehe

:lol::lol::lol::lol::lol:

kena rantai tu tak la hehehe.....tapi kena rantai tngah mlm bru kinky kan hehehe

aku sama lagi....ok aku join nama aku bukan yus la kat sana hehehehehehe

• SRC Member
Semua ok???

Lu ok-ok...pe hal...??...

Mana lu hilang...??....gi reservist sampai 8 bulan ke...??...

AH...Yus....tu malam kena rantai tu mmg best..hehehhe...

tu dah lama tak bikin......

BTW..ada sesiapa nak sedekah coral...??..hehehe...

aku dah lama tak pegi LFS.....

semua stock aku tengok cam nak mampos je...

mahal plak tu....hilang mood aku....

skrg dalam aku peh tank....tinggal leather je yg banyak....

tapi ikan semua masih sihat.....